Kategoriler
Aralık 20, 2017

İnstagram’da Takipçi Kazanmak İsteyenler Buraya

 

Fotoğraf ve video paylaşımı üzerine kurulan olan İnstagram, kullanıcılar tarafından en fazla tercih edilen sosyal medya platformları arasındadır. İnstagram üzerinde yer alan her kişi için, takipçi sayısı önemli olmaktadır. Bu konuda kısa sürede takipçi kazanmanın bazı yolları bulunmaktadır.

 

Takipçi Siteleri

İnstagram üzerinde en kolay takipçi kazanmanın yolu, takipçi sitelerini kullanmak olacaktır. Bu amaç için kurulan bazı sitelere giriş yaparak dakikalar içerisinde takipçi kazanabilirsiniz. Bu sitelerden iki şekilde takipçi kazanabilmek mümkündür. Öncelikle siteler içerisinde belirli takipçi paketleri yer almaktadır. İnstagram takipçi kazanmanın en hızlı yolu da bu paketlerdir. Belirli ücretler dahilinde sunulan bu paketleri satın alarak, binlerce takipçi kazanabilirsiniz.

 

Bunun haricinde takipçi sitelerine giriş yaptığınız anda sizlere günlük belirli bir kredi verilmektedir. Bu krediyi de günlük olarak takipçi kazanmak için kullanabilirsiniz. Bu şekilde de günlük 100-200 civarında takipçi kazanabilmek mümkündür. Takipçi siteleri İnstagram üzerinde en kolay takipçi kazanma yoludur. Ancak bunların haricinde de takipçi kazanabilmenin bazı yolları mevcuttur.

 

Etiket Kullanma

İnstagram üzerinde paylaşım yaparken, paylaşımların altına hashtag adı verilen bazı etiketler kullanılmaktadır. Bu etiketleri fazlaca kullanarak daha fazla kişiye ulaşabilmek mümkündür. Bu etiketler, İnstagram üzerinde oluşturulan ortak birleşme alanı olarak düşünülebilir. Aynı etiketle fotoğraf paylaşan herkes, birbirinin fotoğraflarını görebilmektedir. Böylece fotoğraflarınıza gelen beğeni sayısı ve takipçi sayınızda da artış olmaktadır. Bunun için de internet üzerinden en fazla kullanılan etiketlere ulaşarak bunları kullanabilirsiniz.

 

İnstagram Hesabınızı Diğer Profillerinizle İlişkilendirin

İnstagram üzerinde daha fazla kişiye ulaşabilmek için yapılabilecek en doğru hareketlerden birisi de, hesabınızı diğer profillerinizle ilişkilendirmek olacaktır. İnstagram hesabınızı Facebook ve Twitter gibi hesaplarınızla ilişkilendirerek ya da İnstagram linkinizi diğer hesaplarınızda paylaşarak takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

 

Yer Bildirimleri

Fotoğraf paylaşırken yer bildirimlerini sürekli olarak aktif tutmaya da özen gösterin. Bu sayede aynı yerde yer bildirimi yapan herkes İnstagram üzerinde birbirini görebilecektir. Örneğin; gittiğiniz bir mekanda çektiğiniz fotoğrafı İnstagram’a atarken, mutlaka yer bildirimi de yapın. Böylece bir başkası o mekanda yer bildirimi yaptığı takdirde ya da mekanı İnstagram üzerinden arattığı zaman, sizin profilinize erişebilecektir.

Yazar
admin
   588 Görüntüleme

İnstagram Takipçi İnstagram Takipçi Hilesi İnstagram Begeni Hilesi